Tapicernia Gdańsk
Tapicernia Gdańsk
Tapicernia Gdańsk
Tapicernia Gdańsk

Blog

Cover Image

Zalety mebli tapicerowanych na zamówienie

W salonach meblarskich jednym z najczęściej spotykanych modeli są meble tapicerowane. Cieszą się one niesłabnącą popularnością od niepamiętnych czasów z racji swej uniwersalności i przystępnej ceny. Jednakże oferowane przez znane marki wzornictwo i kolorystyka tapicerek ma dość ograniczony zakres i tu pojawia się pytanie dla pragnących czegoś wykraczającego poza standard i bardziej spersonalizowanego. Gdzie tego szukać? Najlepiej przez Internet!

Wyraź się poprzez swój wybór!

Niebagatelną zaletą mebli tapicerowanych, które możemy zamówić wykonane zgodnie z naszym projektem, jest możliwość dobrania ich kolorystyki do wnętrza, w którym mebel będzie mógł służyć nam przez lata. Liczne faktury oraz wzornictwo tapicerek dadzą nam możliwość wyrażenia swojego stylu poprzez jednolite obicia, ozdobne desenie, kwiatowe lub abstrakcyjne wzory albo niebanalne połączenia kolorystyczne. Tapicerki różnią się od siebie także rodzajem materiału, który został wykorzystany do ich stworzenia. Wybierając tkaninę do obicia naszych mebli, powinniśmy zwrócić uwagę na to, aby była łatwa w utrzymaniu, konserwacji i czyszczeniu. Niektóre z materiałów nadają się nawet do prania w pralce.

Indywidualny projekt!

Meble wykonywane na zamówienie to także gwarancja indywidualnego podejścia do tworzonego produktu, a to zapewnia solidność jego wykonania oraz pochylenia się nad każdym detalem, byśmy mogli cieszyć się naszym meblem przez wiele lat. Korzystając z usługi tapicerowania mebli na zamówienie w naszej pracowni, możesz zdecydować o takich parametrach, jak twardość siedziska, jego kształt, styl, dopasowując je do indywidualnych preferencji. Do wyboru są liczne fasony i modele: komplety wypoczynkowe, sofy dwu- lub trzyosobowe, kanapy, narożniki i fotele, które nadadzą charakteru zarówno domowemu zaciszu, jak i poczekalni w biurze lub gabinecie. Meble tapicerowane na zamówienie łączą uniwersalność z praktycznym zastosowaniem, dając tym samym gwarancję komfortu i odrobiny luksusu na co dzień.

Przystępne ceny

Może to być szokującą wiadomością, że ceny mebli tapicerowanych na zamówienie są bardzo przystępne i idą w parze z wysoką jakością. Zapraszamy do skorzystania z oferowanego asortymentu i dobrania czegoś według własnego uznania.

Wróć do bloga