wnętrze jachtu

Królewskie wymagania klientów z Arabii Saudyjskiej i Rosji

Zapraszamy do lektury artykułu z serwisu Trójmiasto.pl na temat specyficznych wymagań najbardziej wybrednych klientów naszej firmy.

czytaj dalej

loża na Stadionie Narodowym

Wygoda na Stadionie Narodowym

Warszawski Stadion Narodowy zyskał nowe bardzo wygodne sofy wykonane przez naszą tapicernię. Niestety nie każdy będzie mógł sprawdzić ich wygodę gdyż znajdują się w vipowskich lożach niedostępnych dla wszystkich.

czytaj dalej

kamper

Druga młodość kampera

Razem z agencją reklamowa Ewesa w ciągu zaledwie paru dni dokonaliśmy całkowitej metamorfozy kampera Lipton, który podczas tegorocznych wakacji będzie woził autostopowiczów po całej Polsce.

czytaj dalej

Prototypy na targach wzornictwa

Prototypy na targach wzornictwa

W dniach 25-27 marca 2013 roku odbyły się w Gdańsku Targi Wyposażenia Wnętrz, Wzornictwa & Sztuki Użytkowej ABOUT DESIGN. Na targach grupa niezależnych projektantów pokazywała prototyp nowych mebli ogrodowych do których tapicerkę wykonała nasza firma. Produkty spotkały się z dużym zainteresowaniem...

czytaj dalej

Loże i ogródki letnie

Loże i ogródki letnie

Ta oferta skierowana jest do właścicielu restauracji, kawiarni i klubów. Wykonujemy atrakcyjne tapicerki zewnętrznych przestrzeni według każdego projektu: kanapy, fotele, loże.

czytaj dalej